Tobulėjant technologijoms, meistrą galima pasikviesti iš bet kurio pasaulio kampelio
Trečiadienis, 21 Sausis 2015 21:25
    Įvertinti šį straipsnį
    (0 Balsai)
Nors vis dar ieškant paslaugos teikėjo ištariamas klausimas “kokiame mieste dirbate?”, tačiau jis jau nebetenka prasmės, technologijos griauna sienas ir leidžia sutaupyti daug darbo laiko. Apie ką kalbame?

 

Pateiksime verslo pavyzdį apie efektyvesnį buhalterių konsultantų darbą bei kaip kompiuterių taisymas Kaune išsiplėtė po visą Lietuvą.

 

Buhalterinės programos konsultantas atsako į visus buhalterėms rūpimus klausimus, apmoko naudotis programa, padeda išspręsti kilusias problemas su buhalterijos vedimu. Norint efektyviai atlikti darbą, reikia pelyte baksnoti į programą ir kartu su buhaltere diskutuoti kilusiais klausimais. Tad anksčiau neišvengiamai tekdavo vykti į buhalterės darbo vietą. Kelionei į ir iš miesto ribose skiriama apie valandą ir dar valanda konsultacijos, viso klientui dvi valandos. Buhalterei kainuoja atvykimas ir konsultacija. Tuo tarpu konsultantas per dieną gali aptarnauti 4-5 klientus. Visa tai pasikeitė įdiegus nuotolinio prisijungimo programą(pvz. viena tokių populiaresnių yra TeamViewer). Konsultantas sutaupė laiko, nes nereikia niekur važinėti, buhalterėms nebereikia mokėti už konsultanto iškvietimą, o konsultantas gali aptarnauti 8 klientus skirdamas jiems po valandą laiko. Visi ir sutaupo, ir uždirba daugiau.

 

Panašią istoriją pasakoja ir kompiuterių meistras, kurio pagrindinė veikla kompiuterių remontas Kaune. Anot jo, pozicionuoti save kaip dirbantį Kaune apsimoka, nes žmonės vis dar yra linkę manyti, jog didmiestyje darbai atliekami kokybiškiau. O aplink Kauną gausu miestelių, kurių gyventojai prekių ir paslaugų vyksta į Kauną – Jonava, Kėdainiai, Kaišiadorys, Karmėlava, Garliava. Susisiekę telefonu dėl gedimo ir trumpai aptarę problemą žmonės maloniai nustemba, jog kompiuterio neturi vežti į Kauną. Jei tai tik programinės įrangos gedimas, kompiuterį užpuolė virusai ir pan., konsultantas gali prisijungti nuotoliniu būdu ir viską sutvarkyti. Vėlgi, žmogus sutaupo savo laiko, niekur nereikia važiuoti žvarbią dieną. Patogu klientui, o kadangi patenkintas klientas yra geriausia reklama, meistras pripažįsta, jog užsakymai jau atkeliauja iš visos Lietuvos.

 

Šiems pasikeitimams tereikėjo tik nuotolinio prisijungimo programos ir vien tai verslui padarė didelę teigiamą įtaką. Dar vienas įrodymas, jog nereikia priešintis technologijų tobulėjimui.

Paskutinį kartą keista Ketvirtadienis, 22 Sausis 2015 00:38
Peržiūros: 1549
Dalintis naujiena
Edvinas Šl

Autorius:

Ne tik rašome IT naujienas, tačiau ir kuriame internetines svetaines, logotipus bei web dizainą. Identity Studio - internetiniai sprendimai verslui.

Connect with me on Google+

El-pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Tinklapis: idst.lt
Daugiau šioje kategorijoje: « Poliakalės nuoma tvorų montavimui

Komentarai   

 
Vytautas
0 # Vytautas 2015-03-14 21:23
Teikiu nuotolinio kompiuterių remonto paslaugas www.i-svetaines.tk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti | Pranešk apie netinkamą komentarą
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui