Tobulėjant technologijoms, meistrą galima pasikviesti iš bet kurio pasaulio kampelio
Trečiadienis, 21 Sausis 2015 21:25
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Nors vis dar ieškant paslaugos teikėjo ištariamas klausimas “kokiame mieste dirbate?”, tačiau jis jau nebetenka prasmės, technologijos griauna sienas ir leidžia sutaupyti daug darbo laiko. Apie ką kalbame?
Peržiūros: 1549
„Siemens“ pristatė išmaniuosius klausos aparatus
Trečiadienis, 14 Sausis 2015 17:11
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Sausio pradžioje kasmet Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje „2015 International CES“ „Siemens“ pristatė išmaniuosius klausos aparatus, kurie valdomi „iPhone“ ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais.
Peržiūros: 3052
Telefonai su saulės baterijomis?
Antradienis, 17 Rugsėjis 2013 09:40
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Ne kartą spaudoje žmėžavo pranešimai apie tai, kad kompanija Apple ketina naudoti saulės energiją savo ateities įrenginiuose. Tai iš tiesų būtų labai taikli inovacija, kadangi dabartinis išmaniųjų telefonų tarnavimo laikas yra tikrai nelogiškas ir gana trumpas. Dauguma žmonių vis dar tebesvajoja apie tuos laikus, kai telefonas nekrautas galėdavo išbūti apie visą savaitę. Apple patentuose yra minėjusi šią galimybę, tačiau kolkas ji neatsirado nė viename mobiliajame įrenginyje.   
Peržiūros: 2000
Naujųjų Apple telefonų palyginimas su senesniais modeliais
Penktadienis, 13 Rugsėjis 2013 10:40
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Svarbiausia šios savaitės naujiena informacinių technologijų pasaulyje buvo ne kas kitas, o naujųjų Apple iPhone telefonų pristatymas. Akivaizdu, jog pristatant naujuosius gaminius, senieji praranda vertę, todėl prisegame nuotrauką, kurioje matysite pagrindinius skirtumus tarp šių telefonų.
Peržiūros: 2014
Poliakalės nuoma tvorų montavimui
Sekmadienis, 16 Birželis 2013 14:38
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Nežinote kaip geriausia montuoti tvoras? Turime jums patarimą, apie kurį turbūt nesate girdėję. Turbūt dauguma iš jūsų nesate girdėję apie poliakalės panaudojimą statant tvoras, tačiau iš tiesų šis įrengimas gali labai pagreitinti darbą, nes statant tvoras tampa nebereiklaingas betonavimas.
Peržiūros: 2742
„Microsoft“ siūlo apžiūrėti Windows 8.1 naujoves
Šeštadienis, 08 Birželis 2013 15:05
Įvertinti šį straipsnį
(4 Balsai)
„Microsoft“ Kompanija birželio 5d. paviešino vaizdo įrašą kuriame kompanijos atstovas Jensen Harris demonstruoja "Windows 8.1" atnaujinimus . Atnaujinimas bus išleistas birželio 26d, jį nemokamai galės atsisiųsti Windows 8 vartotojai.
Peržiūros: 1182
„Google street view“ - nesąžiningų piliečių siaubas
Penktadienis, 31 Gegužė 2013 16:29
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Skandalingai Lietuvoje startavęs „Google street view“ projektas tampa vis svarbesniu mokesčių rinkėjų ginklu kovoje su sukčiais. Dėl galimo privatumo pažeidimo ne vienoje Europos šalių nusiskundimų sulaukianti „Google“ paslauga Lietuvoje panaudota kaip priemonė kovojant su neteisėtai praturtėjusiais piliečiais. Ši praktika jau ne pirmą kartą sulaukia užsienio žiniasklaidos dėmesio, šį kartą sėkmingą Lietuvos patirtį aprašė „The Wallstreet Journal“ autorius Marcinas Sobczykas.
Peržiūros: 2676
Lietuviai dar tik pradeda domėtis skaitmeniniu dizainu
Penktadienis, 31 Gegužė 2013 08:54
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Nemaža dalis lietuvių Skandinaviją laiko sektinu pavyzdžiu daugelyje skirtingų sferų, tačiau, anot vizualinės komunikacijos specialistų, tarp Lietuvos ir Skandinavijos internetinių svetainių dizaino tendencijų yra daugiau skirtumų nei panašumų.
Peržiūros: 2261
FK "Ekranas” ir toliau diktuoja madas išmaniosiose futbolo technologijose
Penktadienis, 31 Gegužė 2013 08:14
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Šių laikų technologijoms pirmyn žengiant dideliais žingsniais FK „Ekranas" savo gerbėjams pristato dar vieną išmanią naujieną. Startuoja futbolo klubo „Ekranas" ir informacinio partnerio, žurnalo IQ, pasiūlymas futbolo mėgėjams, tapsiantis naujove Lietuvos sporto žiniasklaidos padangėje.
Peržiūros: 1855
Panevėžio greitoji su telefoniniais teroristais kovoja pasitelkusi VRM tinklą
Ketvirtadienis, 30 Gegužė 2013 12:45
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis tapo pirmąja šalyje greitosios medicinos pagalbos įstaiga, prisijungusia prie sistemos, nustatančios ne tik skambinančiojo telefono numerį, bet ir kvietėjo buvimo vietą. Tokia galimybė atsirado dirbant drauge su Bendruoju pagalbos centru (BPC) ir Vidaus reikalų ministerija (VRM) - jau beveik metus Panevėžio regioninė dispečerinė sėkmingai dirba valstybiniame pagalbos tarnybų tinkle.
Peržiūros: 1983
Nufotografuotas NASA kūriamas joninis saulės varyklis
Trečiadienis, 29 Gegužė 2013 11:40
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
NASA internete išplatino fotografiją, kuriame užfiksuotas agentūros Reaktyvinio judėjimo laboratorijoje (Jet Propulsion Laboratory, JPL) kuriamas joninis saulės variklis.
Peržiūros: 1846
Ar „Haswell“ procesorius naudojantys nešiojamieji veiks ilgiau?
Sekmadienis, 26 Gegužė 2013 10:19
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Kompanijos „Intel“ procesoriai „Haswell“ pasirodys jau kito mėnesio pradžioje. Daugelis pagrindinių plokščių gamintojų jau parodė savo paruoštus sprendimus staliniams kompiuteriams, bet „Haswell“ šturmuos ir nešiojamuosius kompiuterius.
Peržiūros: 2755
Puslapis 1 iš 4

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui