Islandija – labiausiai „internetizuota“ Europos šalis
Antradienis, 03 Kovas 2015 13:31
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
2014 metų statistiniai duomenys rodo, kad Islandijoje žmonių, reguliariai besinaudojančių internetu, procentas yra kur kas didesnis, nei bet kurioje kitoje Europos šalyje. 97 procentai iš 330 tūkstančių Islandijos gyventojų 2014 m. reguliariai naudojosi internetu. Palyginti su ankstesniais metais, šis skaičius padidėjo 2%.
Peržiūros: 1959
ATEA Action 2013 konferencija
Antradienis, 08 Spalis 2013 13:53
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Spalio 1 d. „Litexpo“ konferencijų centre vyko metinė konferencija „Atea Action 2013“. Tokio lygio ir tipo renginyje teko dalyvauti pirmą kartą, todėl buvo tikrai įdomu ir, manau, naudinga.   Renginio sveikinimo žodį tarė Atea Baltic generalinis direktorius Arūnas Bartusevičius. Savo kalboje Arūnas apžvelgė globalias IT tendencijas. Patiko mintis, kad „cloud computing“ sritis trumpalaikėje perspektyvoje yra pervertinta, tačiau ilgalaikėje– neįvertinta. Taip pat paminėta, kad mobiliųjų įrenginių ir jų panaudojimo būdams versle greitu metu laukia revoliucija. Kokia– paaiškinta tolimesnėje konferencijos eigoje. Dar vienas įdomus pastebėjimas, sulaukęs didelio susidomėjimo– euro įvedimas stabdo IT įsigijimus. Po euro įvedimo IT rinka sustoja 1-2 metams. Kaip pavyzdį, Arūnas pateikė Baltijos šalis. Estijoje šiuo metu jaučiamas didelis IT rinkos aktyvumas, Latvijoje jaučiamas lėtėjimas. Galima prognozuoti, kad įvedus eurą, Lietuvoje bus panaši situacija.
Peržiūros: 1711
Tinklalapiai siūlantys nemokamą išsilavinimą
Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2013 10:06
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Internetas – neišsemiamas žinių šaltinis, bet ar visi moka juo pasinaudoti? Už šios, visiems gerai žinomos ir jau pabodusios sąvokos slepiasi ne tik padedantys sėkmingai švaistyti laiką socialiniai tinklai, vaizdo žaidimai ar nesibaigiantys pokalbiai su draugais. Tai yra kur kas daugiau ir kartais net nesusimąstome, kad viskas ko mums reikia yra patiekta tiesiai ant lėkštutės – belieka tik pasiimti. Neįkainojamos žinios, ugdančios žmogų tiek iš asmeninės, tiek iš profesinės pusės.
Peržiūros: 4194
Rubbee Drive - lietuvių idėja virtusi realybe.
Antradienis, 27 Rugpjūtis 2013 09:26
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Rubbee Drive tai unikalus lietuvių sukurtas techninis sprendimas, kuris gana paprastai leis jums jūsų dviratį paversti elektrininiu dviračiu. Šia idėja lietuvių vyrukai vysto jau keletą metų, tačiau galų gale jie sulaukė gan daug dėmesio ir savo produkciją pradeda platinti po platųjų pasaulį. Galų gale buvo pristatyta paskutinė produkto versija, kuri ne tik puikiai atlieka savo paskirtį, tačiau negana to dar ir puikiai atrodo.    
Peržiūros: 2779
Elektroninis verslas: nuo ko pradėti?
Šeštadienis, 24 Rugpjūtis 2013 19:27
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Jei skaitote šią naujieną turbūt suprantate, kad pradėti kokį nors verslą nešantį pajamas nėra lengva. Tačiau šiandien norėčiau jus supažindinti su vis labiau besiplečiančia rinka lietuvoje - elektroniniu verslu. Taigi kaip pradėdi , susikurti ir paleisti elektroninę parduotuvę ir kiek pinigų tai jums gali kainuoti?
Peržiūros: 2659
„Instagram“ vartotojai dabar galės dalintis ir vaizdo įrašais
Penktadienis, 21 Birželis 2013 09:52
Įvertinti šį straipsnį
(3 Balsai)
"Facebook" kompanija pranešė jog nuo šiol nuotraukų tarnybos "Instagram" vartotojai turės teisę ir galės dalintis ne tik nuotraukomis , bet ir vaizdo įrašais.
Peržiūros: 4188
Sigitas Mikūta - Animatorius
Sekmadienis, 16 Birželis 2013 12:48
Įvertinti šį straipsnį
(6 Balsai)
Sigitas Mikūta - Jaunas žmogus kuris daro mini video filmukus vertus demėsio.
Peržiūros: 3304
IT+ 2013 06 14 (HD) Nr. 113
Šeštadienis, 15 Birželis 2013 14:35
Įvertinti šį straipsnį
(3 Balsai)
Mes kalbėsime, žinoma, apie „Apple" šią savaitę pristatytus naujus džiaugsmus, jūsų laukia kompiuterinių žaidimų naujienos, internetų įdomybės, ir -- konkurso rezultatai!
Peržiūros: 1451
Pirkėai įvertino vieną pirmųjų "Apple" kompiuterų solidžia suma
Trečiadienis, 29 Gegužė 2013 19:44
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Šeštadienį Vokietijos mieste Kelne vykusiame aukcione vienas pirmųjų „Apple“ kompiuterių „Apple-1“ parduotas už maždaug 670 tūkst. dolerių. Tai yra rekordinė tokio kompiuterio kaina, rašo „RIA Novosti“.
Peržiūros: 2092
Per greitas cd disko sukimas baigiasi su liūdnomis pasekmėmis (video)
Pirmadienis, 27 Gegužė 2013 12:44
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Ar kada pagalvojote, kas nutiktų, jei kompaktinių diskų nuskaitymo įrenginiai neturėtų sukimo greičio ribojimo ir išsuktų diską per greit?
Peržiūros: 1950
Puslapis 1 iš 3

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui