4 paprasti dalykai, kuriuos turi žinoti kompiuterių vartotojai, bet... nežino
Trečiadienis, 20 Liepa 2016 22:30
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Yra tam tikri dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas kompiuterio vartotojas, tačiau nežino, arba pamiršta, arba galvoja, jog tai jų neliečia. Visgi, gyvenimiška patirtis rodo, jog taisyklių ir patarimų ignoravimas prie gero nepriverčia. Mažų mažiausiai tokiems vartotojams gresia kompiuterio remontas ir kelios dienos be mielojo kompiuterio arba tenka visai atsisveikinti su mieliausiuoju. Bet sugrįžkime prie esmės – kokie yra tie paprasti dalykai, apie kuriuos kai kurie pamiršta?
Peržiūros: 904
Kaip valdyti interneto svetainę?
Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014 19:52
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Kaip valdyti internetinę svetainę neturint didelio bagažo informatikos žinių, manau kyla klausimas nevienam asmeniui. Bet kaip yra sakoma visuomet yra sprendimas ir alternatyva, tad šiuo atveju taip  pat.  Norint  administruoti  savo  internetinę  svetainę  ar  tinklaraštį  (blog'ą)  be  didelių  žinių, galima  pasinaudojanti  turinio  valdymo  sistema  (TVS),  kurios  pagalba  lengvai  pridėsite  ar pašalinsite tam tikrąÂ informacijąÂ bei perteiksite savo įmonės strategiją.
Peržiūros: 2268
Web dizainas - ar jis reikalingas internetiniams puslapiams?
Antradienis, 10 Rugsėjis 2013 14:04
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Dažnai kyla diskusija tarp verslo atstovų dėlto ar verta investuoti į unikalų internetinį puslapį su puikiu dizainu bei funkcionalumu. Žinoma, nemažai žmonių galvoja, kad tinklalapio patrauklumas nėra svarbus vartotojui, tačiau mes manome kitaip. Taigi dėlto ir kalbiname vieną iš pavargau.lt dizaino komandos  dizainerių - Dovilę.
Peržiūros: 1512
Žaidybiniai kompiuteriai
Penktadienis, 14 Rugsėjis 2012 11:08
Įvertinti šį straipsnį
(3 Balsai)
Neužteko tiesiog galingo namų kompiuterio ir turite galimybe investuoti i kompiuteri daugiau negu 3-4 tuks.? Šie kompiuteriai kaip tik jums, renkantis toki kompiuteri visada reikia gerai apgalvoti, kadangi technologijos keičiasi, kainos visada mažėja ir po 4 metų 6 tuks.
Peržiūros: 18048
Namų kompiuteriai
Penktadienis, 14 Rugsėjis 2012 10:49
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Namų kompiuteriai pasižymi vidutinių galingumu, o jų kaina priklauso tik nuo to ar turite vaikų ir kokiems darbams naudojamas jis bus, kartais tai būna kompiuteris kuris naudojamas tiesiog naršymui internete ir pažaisti žaidimus vaikams, bet jai kompiuteris skirtas darbui tik su microsoft office ir panašiomis programomis, tada jums namuose reikėtu tiesiog tokio kompiuterio koks yra patartinas biurams.
Peržiūros: 2411
Biuro kompiuteriai
Penktadienis, 14 Rugsėjis 2012 10:44
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Biuro kompiuteriai yra patys silpniausi ir pigiausi, jiems įsigyti tereikia nuo 700 iki 1500 (jai įmonė susijusi su grafikos darbais). Jiems nereikia didelių korpusu, nes jų efektyvumas nėra didelis ir jų temperatura nepakyla tiek kad prireiktų didelio korpuso, korpusui užtenka vos nuo 57 lt. Iki 100 lt..
Peržiūros: 1860
Asmeninio kompiuterio (PC) pasirinkimas
Penktadienis, 14 Rugsėjis 2012 10:34
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Jau ne vienerius metus dirbu su kompiuteriais ir dažnai pasitaikantys klausymas būna: „koki kompiuteri rinktis?“.
Peržiūros: 1959

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui