Kompiuteriai pigiau – kur ir kaip?
Penktadienis, 30 Sausis 2015 14:42
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Šiuolaikiniame pasaulyje dienos be kompiuterio sunku įsivaizduoti – nepriklausomai ar kalbėsime apie darbinę veiklą ar apie savo laisvalaikį. Vis dėlto, kompiuteriai tikrai nėra vien teigiamas emocijas spinduliuojantis dalykas – didžiausias minusas yra ganėtinai didelės kainos, stipriai sumažinančios mūsų piniginių turinį atėjus laikui pirkti naują įrenginį.
Peržiūros: 10266
Turinio valdymo sistemos - kas tai?
Pirmadienis, 02 Rugsėjis 2013 09:25
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Turbūt nedažnai susiduriate su šia terminologija ir jums apie ją dar neteko girdėti. Taigi kas yra turinio valdymo sistemos? Atsakymas labai paprastas - tai įvairūs programiniai įrankiai supaprastinantys svetainės ar elektroninės parduotuvės administavimą. Jums yra suteikiama tekstinė ir grafinė vartotojo sąsaja, todėl dirbti yra daug paprasčiau ir lengviau. Be to jums nėra reikalingos jokios programavimo žinios, todėll galite be jokių problemų puikiai administruoti svetainę pats.
Peržiūros: 2372
RamDisk - pagreitinkite savo kompiuterio darbą
Penktadienis, 30 Rugpjūtis 2013 10:03
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Turbūt svajote apie SSD diską savo kompiuteryje, tačiau jo kaina jums atrodo per didelė ir neįkandama. Turiu puikų pasiūlymą, kaip gan stipriai pagreitinti kompiuterio darbą, neinvestuojant didelės sumos pinigų. Šis būdas iš tiesų yra gan senas, bet tik maža dalis vartotojų juo yra pasinaudoję.
Peržiūros: 2415
Alternatyva Macbook PRO 13,3 Retina nešiojamam kompiuteriui – Asus Zenbook Infinity
Ketvirtadienis, 22 Rugpjūtis 2013 10:06
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Naujieji Apple gaminiai su Retina ekranu tikrai nustebino savo ekrano kokybe, tačiau ką daryti jei nenorite kompiuterio su Mac OS X operacine sistema? Turime atsakymą jums tai naujasis Asus Zenbook Infinity gaminys. Kompiuteris buvo pristatytas dar šių metu birželį ir galų gale Asus paskelbė šio kompiuterio specifikacijas, kurios yra tikrai neprastos ir atitinka Ultrabook’ams keliamus reikalavimus.
Peržiūros: 2609
2013 ruduo: Kokį nešiojamąjį kompiuterį pasirinkti studijoms?
Trečiadienis, 21 Rugpjūtis 2013 09:55
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Vasara artėja į pabaiga ir dauguma studentų bei moksleivių ruošiasi atgal į universitetus bei mokyklas. Tačiau norint kokybiškai mokintis būtinas kompiuteris, kuris jums užtikrins stabilų veikimą bei žinoma greitą darbą. Šiandieną pabandysime kompiuterius suskirtytis į kelias kategorijas pagal kainą. Pirmoji būtų kompiuteriai iki 1500 LT, antroji nešiojamieji iki 3000 LT ir žinoma, paskutinė pati aukščiausia ir brangiausia klasė tai kompiuteriai iki 4500 LT.
Peržiūros: 3344
iPod Touch 1G 16GB apžvalga!
Šeštadienis, 29 Birželis 2013 21:00
Įvertinti šį straipsnį
(5 Balsai)
Šiandien birželio 29d. gavome iPod touch 1G 16GB modelį , kuri apžvelgsime.  Klausimas kilą , kodėl seniausia modelį apžvelgsite? Mūsų portalas ir jo straipsniai yra originalus, todėl mes norime apžvalgas daryti įvairias.
Peržiūros: 3214
Virtualūs kirminai neša didžiulius nuostolius
Pirmadienis, 27 Gegužė 2013 12:23
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Daugiau nei tuzinas JAV komunalines paslaugas tiekiančių bendrovių kasdien patiria kibernetines atakas, rašo „Forbes“. Teigiama, kad tokių atakų metu, siekiama sutrikdyti įmonių kontrolės sistemas.
Peržiūros: 1770
Superkompiuterio IBM Watson laukia rutininis darbas
Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2013 12:55
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Superkompiuteris IBM Watson savo laiku sėkmingai nugalėjo žmones amerikiečių viktorinoje. Dabar jo laukia rutininis darbas.
Peržiūros: 1808
„Microsoft“ pristatė savo naujos kartos žaidimų kompiuterį
Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2013 11:05
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Kaip ir buvo žadėta, „Microsoft“ pristatė savo naujos kartos žaidimų kompiuterį. Anksčiau spėti vardai „Xbox 720”, „Xbox 3” ar „Xbox“ nepasitvirtino, nes naujasis jūsų svetainės turinio branduolys vadinsis „Xbox One” vardu ir pasirodys metų gale.
Peržiūros: 2159
Vartotojų patogumui - lanksti A4 formato planšetė
Antradienis, 21 Gegužė 2013 10:32
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Bendrovė „Sony“ paskelbė įvaldžiusi lanksčių sensorinių ekranų su elektroninio rašalo (E Ink) technologija gamybą ir planuojanti jau šiemet pateikti moksleiviams ir studentams skirtus planšetinius kompiuterius su didelio formato ekranais.
Peržiūros: 2726
Puslapis 1 iš 5

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui