Edvinas Šl

Edvinas Šl

Ne tik rašome IT naujienas, tačiau ir kuriame internetines svetaines, logotipus bei web dizainą. Identity Studio - internetiniai sprendimai verslui.

Connect with me on Google+

Tinklapio nuoroda: http://idst.lt El-pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
4 paprasti dalykai, kuriuos turi žinoti kompiuterių vartotojai, bet... nežino
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Yra tam tikri dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas kompiuterio vartotojas, tačiau nežino, arba pamiršta, arba galvoja, jog tai jų neliečia. Visgi, gyvenimiška patirtis rodo, jog taisyklių ir patarimų ignoravimas prie gero nepriverčia. Mažų mažiausiai tokiems vartotojams gresia kompiuterio remontas ir kelios dienos be mielojo kompiuterio arba tenka visai atsisveikinti su mieliausiuoju. Bet sugrįžkime prie esmės – kokie yra tie paprasti dalykai, apie kuriuos kai kurie pamiršta?
Kaip susidraugauti su Google? SEO patarimai.
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Kiekvienas pradedantis verslininkas žino ir tarsi užsikirtusi plokštelė kartoja – jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai. Taip, tai tiesa, tačiau daugelis tai kartojančių nesupranta šių žodžių prasmės, nes vien tinklalapio neužtenka. Susikurti tinklalapį ir atsisėdus laukti klientų, tai tas pats, kas pastatyti prekystalį viduryje miško ir nepalikti rodyklės prie kelio.
Kreditai internetu: faktai, kuriuos turite žinoti
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
  Nėra nieko blogo tame, kad pritrūkote pinigų. Taip atsitinka ir tam būna įvairių priežasčių, kurių neįmanoma visuomet numatyti. Tačiau esama įvairių spekuliacijų apie greituosius kreditus, todėl šiame straipsnyje pasistengsime aptarti svarbiausius faktus, kuriuos būtina žinoti apie kreditus arba prieš imant kreditą.
Logotipai: per simbolį - į klientų protą bei širdį
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Išgirdę kokios nors gerai žinomos firmos pavadinimą, mintyse jį vizualizuojame (elementariausias pavyzdys – Apple ir prakąstas obuolys). Logotipas – grafinė ikona (gali būti naudojamas koks nors paveikslėlis, simbolinis, tekstas ar jų derinys), pristatanti įmonę ar tam tikrą jos prekių grupę. Tai – puiki galimybė vizualinės išraiškos dėka įsitvirtinti kliento atmintyje. Šis simbolis įmonę lydi visur: puikuojasi internetinėje svetainėje, yra naudojamas ant produkcijos ar jos įpakavimo, matomas ant darbuotojų aprangos, įvairios kitos atributikos ir panašiai.
Madridas taps išmaniuoju miestu
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
2014-ųjų vasarą Madrido miesto taryba ir IBM Grupė - viena didžiausių IT bendrovių pasaulyje,- paskelbė ambicingą projektą, kurį įgyvendinus Ispanijos sostinę bus galima vadinti „išmaniuoju miestu“. Madridas pasiryžo tapti pavyzdžiu visiems Europos miestams, parodydamas, kaip gali veikti viešosios tvarkos tarnybos, tvarkydamos atliekas, valydamos miestą, prižiūrėdamos miesto gatves, kelius, fontanus, žaliąsias zonas.
Islandija – labiausiai „internetizuota“ Europos šalis
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
2014 metų statistiniai duomenys rodo, kad Islandijoje žmonių, reguliariai besinaudojančių internetu, procentas yra kur kas didesnis, nei bet kurioje kitoje Europos šalyje. 97 procentai iš 330 tūkstančių Islandijos gyventojų 2014 m. reguliariai naudojosi internetu. Palyginti su ankstesniais metais, šis skaičius padidėjo 2%.
Kompiuteriai pigiau – kur ir kaip?
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Šiuolaikiniame pasaulyje dienos be kompiuterio sunku įsivaizduoti – nepriklausomai ar kalbėsime apie darbinę veiklą ar apie savo laisvalaikį. Vis dėlto, kompiuteriai tikrai nėra vien teigiamas emocijas spinduliuojantis dalykas – didžiausias minusas yra ganėtinai didelės kainos, stipriai sumažinančios mūsų piniginių turinį atėjus laikui pirkti naują įrenginį.
Tobulėjant technologijoms, meistrą galima pasikviesti iš bet kurio pasaulio kampelio
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Nors vis dar ieškant paslaugos teikėjo ištariamas klausimas “kokiame mieste dirbate?”, tačiau jis jau nebetenka prasmės, technologijos griauna sienas ir leidžia sutaupyti daug darbo laiko. Apie ką kalbame?
„Siemens“ pristatė išmaniuosius klausos aparatus
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Sausio pradžioje kasmet Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje „2015 International CES“ „Siemens“ pristatė išmaniuosius klausos aparatus, kurie valdomi „iPhone“ ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais.
Mobilių programėlių parduotuvėse - netikros antivirusinės programos
  • Sekmadienis, 30 Balandis 2017 00:11
Redaguoti straipsnį
Mobiliųjų programėlių parduotuves pradėjo atakuoti netikros antivirusinės programos. Visai neseniai „Kaspersky Lab“ specialistai keliose tokiose parduotuvėse rado dvi programėles, kurios imituoja, šio garsaus gamintojo programas.  
Puslapis 1 iš 26

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui