Kreditai internetu: faktai, kuriuos turite žinoti
Pirmadienis, 02 Lapkritis 2015 12:34
    Įvertinti šį straipsnį
    (0 Balsai)
  Nėra nieko blogo tame, kad pritrūkote pinigų. Taip atsitinka ir tam būna įvairių priežasčių, kurių neįmanoma visuomet numatyti. Tačiau esama įvairių spekuliacijų apie greituosius kreditus, todėl šiame straipsnyje pasistengsime aptarti svarbiausius faktus, kuriuos būtina žinoti apie kreditus arba prieš imant kreditą.

 greita paskola

 

Greitieji kreditai ir jūsų kredito istorija.

Visos finansinės įstaigos, komunikacijų bendrovės naudojasi bendra skolininkų sistema, taigi kiekviena sutartis ar paskola yra matoma. Jei viskas apmokama laiku, nėra vėlavimų, jūsų kredito istorija yra vertinama teigiamai. Tačiau net ir vienos dienos vėlavimas gali sugadinti šią kredito istoriją ir ateityje sukelti nepatogumų imant kreditus ar sudarant sutartis. Todėl reikia rūpintis savo kredito istorija, visuomet įvertinti paskolos gražinimo galimybes laiku dar prieš imant paskolą, kad nebūtų vėlavimų.

 

Kas negali arba kam sudėtingiau gauti kreditus?

Kredito bendrovių veiklą reglamentuoja LR įstatymai, Lietuvos banko mechanizmai, tad ne visais atvejais paskolų bendrovės gali išduoti paskolas. Greitieji kreditai dažniausiai neišduodami neturintiems nuolatinių pajamų, jau turintiems blogą kredito istoriją bei turintiems neapmokėtų įsiskolinimų kitoms kredito įstaigoms.

 

Kaip įvertinti kredito bendroves?

Kreditus teikiančios įmones gana greitai, dažnai automatiniu būdu įvertina pateikusius kredito paraiškas. Išdirbtos sistemos leidžia kompanijos efektyviai įvertinti potencialius klientus ir greitai suteikti paskolas. Tačiau kaip klientams vertinti kreditus teikiančius bendroves? Geriausia, pradėti nuo teikiamų paskolų vertinimo. Portalas http://paskolos24h.lt/ lygina kredito bendrovių sąlygas: laiką, kuriam teikiama paskola, maksimali paskolos suma, palūkanos, paskolos paraiškos nagrinėjimo trukmė. Tai leidžia atmetimo būdu atmesti bendroves, kurios neatitinka elementarių poreikių. Tuo pačiu paskolos24h.lt yra sudarę kredito bendrovių reitingus, kurie gali būti geras gidas renkantis paskolos teikėją.

 

Ką daryti, jei negali grąžinti kredito?

Dažna skolininkų klaida – pasidavimas baimei ir nenoras pripažinti, jog negali grąžinti paskolos. Tuomet prasideda slapstymasis, nenoras bendrauti su konsultantais, nuolatiniai vėlavimai ir pan. Tokius skolininkus labai greitai kompanijos perduoda antstoliams su kuriais jau nėra galimybių susitarti. Todėl pajutus, jog nepavyks kredito atiduoti laiku, reiktų pasidomėti kredito gražinimo laikotarpio pratęsimu, atidėjimu, kai kurios kompanijos gali suteikti galimybę pakeisti sutartį ir sumažinti mėnesinę įmoką. Kompanijos suinteresuotos, jog paskolą gražintumėte, todėl visuomet bendraukite su konsultantais.

Paskutinį kartą keista Pirmadienis, 02 Lapkritis 2015 14:12
Peržiūros: 1326
Daugiau šioje kategorijoje: « Auksinių gaminių priežiūra

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui