Kaip susidraugauti su Google? SEO patarimai.
Sekmadienis, 27 Gruodis 2015 19:16
    Įvertinti šį straipsnį
    (3 Balsai)
Kiekvienas pradedantis verslininkas žino ir tarsi užsikirtusi plokštelė kartoja – jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai. Taip, tai tiesa, tačiau daugelis tai kartojančių nesupranta šių žodžių prasmės, nes vien tinklalapio neužtenka. Susikurti tinklalapį ir atsisėdus laukti klientų, tai tas pats, kas pastatyti prekystalį viduryje miško ir nepalikti rodyklės prie kelio.

Taigi, tam, kad tinklalapis pritrauktų klientų reikalingos SEO paslaugos, apie kelis šių paslaugų momentus ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

 

Pateikite tinklalapį indeksavimui

 

Tam, kad tinklalapis patektų į Google paiešką, reikia, jog jis apie tinklalapį žinotų. Tai pasiekiama dviem būdais. a) kitas tinklalapis patalpina nuorodą į jūsų tinklalapį. b) jūs pateikiate tinklalapį indeksavimui per Google Webmaster. Pastarasis būdas paprasčiausias ir efektyviausias. Tereikia prisijungti prie Google Webmaster, pridėti savo tinklalapį į valdymo pultą, patvirtinti ir tuomet rasti funkcijas „Sitemaps“, kur reikia įkelti sugeneruotą savo tinklalapio žemėlapį ir „Iškviesti kaip Google“, kuris pakvies Google robotukus suindeksuoti tinklalapį. Šie veiksmai suteikia galimybę tinklalapiui greičiau atsirasti Google paieškoje, kartais tai trunka vos kelias valandas.

 

Paaiškinkite Google apie ką tinklalapis

 

Gražūs paveikslėliai ir citatos yra viena, tačiau Google algoritmai tinklalapį vertina kiek kitaip nei žmogaus akis. Todėl verta atsižvelgti į tai kaip pateikiama informacija tinklalapyje. SEO optimizavimas yra tampriai susijęs su tinklalapių aprašymais, pvz. meta desciption ir meta keywords, kuriuos mato tiek paieškos sistemos indeksuodamos tinklalapį, tiek ir šiuos tekstus mato potencialūs klientai tarp paieškos rezultatų. Todėl šie aprašymai neturėtų būti pamiršti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į antraščių žymas (H, H2 ir t.t.), kurios identifikuoja svarbias temas ir potemes. Alt informacija įrašoma ties paveikslėliais ir iliustracijomis pagal intenciją skirti informuoti neregiuos apie ką yra iliustracija. Tačiau tuo pačiu tai raktažodžio suteikimas paveikslėliui ir Google supranta kokia tai iliustracija ir į kokią kategoriją gali būti paskirta.

 

Tinklalapio tekstai tiek Google, tiek žmonėms

 

Klientai visuomet turi klausimų, kartais neradę atsakymų į juos dominančius klausimus, šie tiesiog nueina pas konkurentus. Todėl vertėtų apgalvoti kaip į visus galimus klausimus atsakyti iš karto. Lengviausia forma – dažniausiai užduodami klausimai (DUK). Pateikiami dažniausiai pasitaikantys klausimai ir atsakymai į juos sumažina bereikalingų užklausų telefonu ir el.paštu skaičių, taip pat parodo klientams, jog jūs suprantame ką darote, o Google gauna „dozę“ raktažodžių ir lengviau supranta kokios frazės geriausiai apibūdina jūsų veiklą.

Paskutinį kartą keista Sekmadienis, 27 Gruodis 2015 19:32
Peržiūros: 942
Dalintis naujiena
Edvinas Šl

Autorius:

Ne tik rašome IT naujienas, tačiau ir kuriame internetines svetaines, logotipus bei web dizainą. Identity Studio - internetiniai sprendimai verslui.

Connect with me on Google+

El-pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Tinklapis: idst.lt

Komentarai   

 
Asd
0 # Asd 2015-12-29 02:36
Kad meta keywords senai nebenaudojami google, tai kaip seo uzsiimanti imone gali rasyti tokius straipsnius ? :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti | Pranešk apie netinkamą komentarą
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui