Kaip susidraugauti su Google? SEO patarimai.
Sekmadienis, 27 Gruodis 2015 19:16
Įvertinti šį straipsnį
(3 Balsai)
Kiekvienas pradedantis verslininkas žino ir tarsi užsikirtusi plokštelė kartoja – jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai. Taip, tai tiesa, tačiau daugelis tai kartojančių nesupranta šių žodžių prasmės, nes vien tinklalapio neužtenka. Susikurti tinklalapį ir atsisėdus laukti klientų, tai tas pats, kas pastatyti prekystalį viduryje miško ir nepalikti rodyklės prie kelio.
Peržiūros: 943
Logotipai: per simbolį - į klientų protą bei širdį
Trečiadienis, 30 Rugsėjis 2015 10:13
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Išgirdę kokios nors gerai žinomos firmos pavadinimą, mintyse jį vizualizuojame (elementariausias pavyzdys – Apple ir prakąstas obuolys). Logotipas – grafinė ikona (gali būti naudojamas koks nors paveikslėlis, simbolinis, tekstas ar jų derinys), pristatanti įmonę ar tam tikrą jos prekių grupę. Tai – puiki galimybė vizualinės išraiškos dėka įsitvirtinti kliento atmintyje. Šis simbolis įmonę lydi visur: puikuojasi internetinėje svetainėje, yra naudojamas ant produkcijos ar jos įpakavimo, matomas ant darbuotojų aprangos, įvairios kitos atributikos ir panašiai.
Peržiūros: 1480
Madridas taps išmaniuoju miestu
Pirmadienis, 09 Kovas 2015 12:21
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
2014-ųjų vasarą Madrido miesto taryba ir IBM Grupė - viena didžiausių IT bendrovių pasaulyje,- paskelbė ambicingą projektą, kurį įgyvendinus Ispanijos sostinę bus galima vadinti „išmaniuoju miestu“. Madridas pasiryžo tapti pavyzdžiu visiems Europos miestams, parodydamas, kaip gali veikti viešosios tvarkos tarnybos, tvarkydamos atliekas, valydamos miestą, prižiūrėdamos miesto gatves, kelius, fontanus, žaliąsias zonas.
Peržiūros: 1948
„Kingston KC300“ 240 GB SSD („Upgrade Kit“ rinkinys)
Penktadienis, 07 Vasaris 2014 10:08
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Tikėdamiesi, kad turėsime progą pažvelgti į dar šių metų pirmai pusei numatytus naujuoju „LSI SandForce 3700“ valdikliu paremtus SSD kaupiklius, kol kas esame priversti toliau nagrinėti rinką, kurioje apstu SSD su SF-2281. Nors atkeliavusi „Kingston KC300“ versija nepalaiko TCG Opal 1.0 standarto, leidžiančio kompanijoms įdiegti ir valdyti centralizuotą apsaugos politiką, slaptažodžių atkūrimą ir vartotojų sukūrimo/ištrynimo prieigos darbą, naujausias produktas iš „Kingston“ yra laikomas, kaip paprastam vartotojui – pusiau verslo klasei skirtas SSD kaupiklis. Viena to priežasčių – maksimaliai optimizuotas energijos valdymo mechanizmas.
Peržiūros: 4107
Lankomumo statistikos įrankiai – kurį pasirinkti?
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2013 18:33
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Lankomumo statistika yra be galo svarbi kiekvienam internetiniam projektui, kad galėtume sekti savo vartotojų srautus, tačiau kurį įrankį naudoti – šiandien šiame straipsnyje ir bandysime apžvelgti.
Peržiūros: 2572
Iphone 5 - saugokitės klastočių
Penktadienis, 18 Spalis 2013 13:54
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
  Šaltinis: Delfi.lt   Pigiai parduodamas naujas „iPhone 5“. Tokio turinio skelbimas svetainėje „skelbiu.lt“ budresnius piliečius nedelsiant priverstų suklusti: kažkas negerai. Ir perkant telefoną bent jau pasitikrinti – ar įrenginys veikia. Deja, vienam lietuviui, kuris macpartija.lt forumuose pasivadino vardu „Erikas 31“, tai įtarimo nesukėlė. Vyriškis, kurio įtarimą nuslopino tai, kad parduodama prekė buvo su dėžute ir su dokumentais, sumokėjo pinigus ir... gavo plytos vertės aparatą.
Peržiūros: 2636
"LG Display" lankstus OLED ekranai - Jau greitai!
Antradienis, 08 Spalis 2013 14:40
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
"LG Display" kompanija skelbia, jog pradės masinę lanksčiųjų OLED ekranų gamyba telefonams. LG kompanijos atstovai, galvoja teigiamai. OLED ekranų gamyba padės greitai šios technologijos plėtojimui ir pritaikymui. Jau greitai netik telefonuose, bet ir planšetiniuose , bei kituose išmaniuose įrenginiuose.
Peržiūros: 2343
HP kompanija pristatė gestais valdomą kompiuterį
Šeštadienis, 05 Spalis 2013 14:22
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Kompanija "HP" išleido į rinka savo naująjį nešiojamąjį kompiuterį "Envy 17" kuris valdomas gestais. Kompiuteris turi 17" išstrižainės ekraną ir įdiegta kompanijos "Leap motion" valdiklį. Ištikrųjų tai pirmasis nešiojamasis kompiuteris kuri įmanoma valdyti vien gestais. Kompiuteris sukasi su aukščiausios kartos intel core i7 procesoriumi.
Peržiūros: 2256
Elektra pigiau- puikus pasirinkimas įmonėms
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 14:39
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
  Nepriklausomo elektros tiekėjo populiarumą lemia tai, jog dažniausiai šis tiekėjas gali savo klientams pasiūlyti patrauklesnes kainas. Nemažai elektros energijos vartotojų ryžtasi išbandyti šią galimybę, tačiau šis elektros pirkimo būdas palankiausias verslui. Vartotojai, pirkdami elektros energiją už žemesnę kainą sutaupo pinigų, skirtų elektros išlaidoms.
Peržiūros: 2286
Kompanija „Amazon“ pristatė naująjį Kindle Fire HDX 7" ir 8.9"
Trečiadienis, 25 Rugsėjis 2013 17:49
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Kompanija „Amazon“, pristatė naująją planšetinių kompiuterių serija: Kindle Fire HDX ir Kindle Fire HD. Bendrovė praneša, jog naujieji kompiuteriai įgavo spartesnį procesorių, aukštesnės raiškos ekranus, bei tapo kompaktiški ir lengvo svorio.  Naujasis Kindle Fire HDX planšetinis kompiuteris bus sudarytas iš dviejų modelių pirmasis bus: 7" colių ekranų, o antrasis: 8.9" istrižainės ekranų. Skelbiama, jog planšetinis kompiuteris remiasi visiškai nauja apatine forma. Kindle Fire HDX naudoja 2,2Ghz, 4branduolių  „Qualcomm Snapdragon 800“ procesorių, bei naująją vaizdo posisteme. Taip pat planšetinis turi dukartus didesne darbinę atmintį.
Peržiūros: 2999
Boost.lt – tai interneto projektas skirtas žmonėms norintiems užsidirbti papildomų pinigų kompiuteriu.
Ketvirtadienis, 27 Birželis 2013 15:35
Įvertinti šį straipsnį
(4 Balsai)
Boost.lt – tai interneto projektas skirtas žmonėms norintiems užsidirbti papildomų pinigų kompiuteriu. Tai gali tapti ne tik papildomi pinigai, sėkmės atveju galima užsidirbti nemažas pinigų sumas. Šis projektas yra lietuvių kalbą, ir sukurtas lietuvoje, tai nėra vienas iš tų užsienio svetainių kuriuose Jūs turėtumėte spaudinėti nuorodas ir už tai gauti centus. Čia galite užsidirbti turėdami nuosavą svetainę kurią galėsite valdyti patys. Vienintelis dalykas ką reikės padaryti tai įkelti į savo svetainę reklamą, visa kita vyks savaime. Naudojantis boost.lt jūs puslapyje turėsite savo anketą kurioje bus nurodyta kiek jūsų sąskaitoje yra sukaupta pinigų. Sukaupus 20lt jūs galėsite juos persivesti į savo banko sąskaitą. Užsiregistruoti boost.lt ir talpinti svetainėje reklamą galite nemokamai, nebus jokių papildomų mokesčių. Jei norite užsidirbti pinigų , bet neturite svetainės kurioje galėtumėte platinti reklamą, boost.lt gali jums ją sukurti.
Peržiūros: 57872
M. Valkevičius gyvena animacijos pasaulyje
Antradienis, 25 Birželis 2013 10:37
Įvertinti šį straipsnį
(3 Balsai)
 Meinardas Valkevičius - legendinio animacinio filmuko „Baubas“ kūrėjo Iljos Bereznicko mokinys. Tarptautiniuose festivaliuose ne vienu apdovanojimu įvertintas jaunasis animatorius svajoja pelnyti JAV kino meno akademijos pripažinimą. Pasak jo, lietuvių animacija gali lengvai varžytis su pasaulinio lygio kūrėjų darbais.
Peržiūros: 2410
Puslapis 1 iš 13

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui