Wi - Fi po vandeniu
Penktadienis, 02 Gegužė 2014 13:16
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Šiandiena interneto ryšys atveria plačias galimybes visiems, kas tik juo gali pasinaudoti. Informacijos sklaida vyksta „in real time“. Ji prieinama daug greičiau ir lengviau daugeliui žmonių. Didžiosios įmonės susijusios su internetine veikla, IT stengiasi, kad pasaulyje būtų kuo daugiau internautų, kad kuo daugiau žmonių galėtų juo naudotis, todėl yra planuojama ir galvojama kaip planetos gyventojus aprūpinti internetu.  
Peržiūros: 1945
Knygos kompiuteryje - kokią skaityklę pasirinkti?
Antradienis, 18 Vasaris 2014 09:49
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Kiekvienas iš mūsų valandų valandas praleidžiame spoksodami į ekraną skaitydami naujienas, straipsnius, galų gale knygas ir turbūt tik keletas jaučia malonumą tai darydami. Perštinčios akys, galvos skausmas, kojų tirpimas -  tai tik kelios iš daugelio „modernaus skaitytojo“ simptomų. Norėdami padėti jums išspręsti šią problema, pateikiame keletą naudingų pararimų, kurie jūsų skaitymą prie kompiuterio pavers malonia pramoga!
Peržiūros: 2832
Gandai apie naująjį "iPhone 6" kuris turės 6" ekraną.
Trečiadienis, 30 Spalis 2013 15:12
Įvertinti šį straipsnį
(0 Balsai)
Sekančios kartos kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6“ turės 5 colių įstrižainės, tačiau kur kas didesnės rezoliucijos ekraną, skelbia tinklaraštis „Macotakara“, remdamasis japonų žurnalo duomenimis.  
Peržiūros: 2161
ITKokteilis #1 Naujienos
Ketvirtadienis, 27 Birželis 2013 10:03
Įvertinti šį straipsnį
(2 Balsai)
Laba diena, esu ITKokteilis redaktorius Renatas. Šį rugsėjį mokisiuosi 8klasėję , trumpai apie manę: Jaunas žmogus kuris domisi IT Technologijomis ir nori pasiekti daugiau , nei yra pasiekęs.  Šiandien pranešiu artimiausius mūsų planus šiam puslapiui.
Peržiūros: 7647
SNT.LT - serverių talpinimas
Trečiadienis, 19 Birželis 2013 10:25
Įvertinti šį straipsnį
(4 Balsai)
SNT.lt - tai hostingo paslaugų tiekėjų komanda, nuo 2013-ųjų metų sėkmingai siūlanti San Andreas Multiplayer žaidimo serverių talpinimą, Internetinių svetainių priegloba. Mūsų serveriai yra talpinami duomenų centre Vilniuje, tad klientus iš Lietuvos visada pasiekia puikus ir greitas duomenų persiuntimas iš serverių ir į juos. Taip pat visi serveriai yra aktyvuojami automatiškai ir yra stebimi administratorių. Tokiu būdu, mes užtikriname saugią aplinką savo klientams, bei vartotojams. Šiuo metu, hostingas, daugiausiai paslaugas teikia Lietuvoje gyvenantiems piliečiams. Tačiau sulaukiame užsakymo ir iš užsienyje gyvenančių Lietuvių, kurie taip pat nesiskundžia mūsų serveriu stabilumu. Jeigu Jums reikia kokybiško serverio - rinkitės www.SNT.lt serverių talpinimo tiekėją.
Peržiūros: 2065
Sigitas Mikūta - Animatorius
Sekmadienis, 16 Birželis 2013 12:48
Įvertinti šį straipsnį
(6 Balsai)
Sigitas Mikūta - Jaunas žmogus kuris daro mini video filmukus vertus demėsio.
Peržiūros: 3245
„iOS 6“ vs „iOS 7“: ikonų palyginimas
Trečiadienis, 12 Birželis 2013 10:24
Įvertinti šį straipsnį
(4 Balsai)
Kompanija "Apple" pirmadienį vykusioje programuotojų konferencijoje "WWDC 2013" pristatė mobiliają operacinę sistemą "iOS 7" . "Apple" vadovas  Timas Cookas teigė, jog tai yra didžiausiais "iOS" pokytis nuo pat pirmojo "iPhone" išleidimo.
Peržiūros: 2708
Internetinė „DrChill“ radijo stotis paminėjo kuklią pusės metų sukaktį
Sekmadienis, 09 Birželis 2013 14:20
Įvertinti šį straipsnį
(5 Balsai)
Internetinė „DrChill“ radijo stotis paminėjo kuklią pusės metų sukaktį Didelio pasisekimo tarp chill out muzikos gerbėjų sulaukusi „DrChill“ internetinė radijo stotis visai neseniai paminėjo savo veiklos pusės metų sukaktį. Dar praėjusių metų pabaigoje savo meilę chill out muzikai jauna grupelė panevėžiečių sumanė įprasminti įgyvendindami seniai puoselėtą sumanymą.
Peržiūros: 1082
"Facebook" iškėlė rankas: mes nekontroliuojame smurto puslapiuose
Trečiadienis, 29 Gegužė 2013 20:08
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Aktyvistai, žiniasklaida ir reklamdaviai palaužė didžiausią socialinį tinklą „Facebook“. Ir, atrodo, padarė tai be itin didelių pastangų. O jo valdytojams teliko nusilenkti ir prisipažinti: „Mes privalome pasitempti, ir tai padarysime.“
Peržiūros: 1956
"Facebook" atsibodo
Šeštadienis, 25 Gegužė 2013 11:53
Įvertinti šį straipsnį
(1 Balsų)
Neseniai atliktas tyrimas byloja, kad paaugliai šiame socialiniame tinkle negali atsipalaiduoti, mato jame mokyklos ir namų tęsinį.
Peržiūros: 996
Puslapis 1 iš 4

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui