Kompanija „Amazon“, pristatė naująją planšetinių kompiuterių serija: Kindle Fire HDX ir Kindle Fire HD. Bendrovė praneša, jog naujieji kompiuteriai įgavo spartesnį procesorių, aukštesnės raiškos ekranus, bei tapo kompaktiški ir lengvo svorio.  Naujasis Kindle Fire HDX planšetinis kompiuteris bus sudarytas iš dviejų modelių pirmasis bus: 7" colių ekranų, o antrasis: 8.9" istrižainės ekranų. Skelbiama, jog planšetinis kompiuteris remiasi visiškai nauja apatine forma. Kindle Fire HDX naudoja 2,2Ghz, 4branduolių  „Qualcomm Snapdragon 800“ procesorių, bei naująją vaizdo posisteme. Taip pat planšetinis turi dukartus didesne darbinę atmintį.
Kategorija IT naujienos
Trečiadienis, 25 Rugsėjis 2013 14:33

„GTA V“ triūškina pardavimų rekordus

Šiu metų laukiamiausias žaidimas GTA V triūškina savo pardavimų rekordus. Bei vienas iš pirmųjų greičiausiai gavo 1mlrd. uždarbio titulą. Kūrėjai džiaugiasi, jog pirmąją žaidimo išleidimo dieną būvo uždirbta 800mln. dolerių pajamų.
Kategorija Žaidimai
Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2013 20:13

Apple iPhone pardavimai viršija lūkesčius

Kompanija „Apple“ per šį savaitgalį pardavė rekordinį išmaniųjų telefonų „iPhone 5S“ ir “iPhone 5C” kiekį – 9 milijonus. Pardavimai beveik dvigubai viršijo prieš tai buvusį rekordą. Prognozuojama, kad šio ketvirčio pardavimo pajamos viršys visus lūkesčius, rašoma „Bloomberg“.
Kategorija Mobilus pasaulis
Ketvirtadienis, 19 Rugsėjis 2013 10:06

GTA V: ar Rockstar dar kartelį mus nustebins?

Peržiūrėjus pirmuosius GTA V žaidimo epizodus, net negalime užduoti panašaus klausimo. Taip Rockstar dar kartelį mus nustebino puikiu žaidimu, kuris ilgam įstrigs mūsų galvose. 
Kategorija Žaidimai
Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2013 10:21

Nutekėjo naujojo Nexus telefono nuotraukos

Gana greitai, spalį Google turėtų pristatyti naująją Android versiją 4.4 Kitkat, o tuo pačiu ir naująjį Nexus telefoną, kuris bus varomas šią operacine sistema. Internete jau spėjo pasirodyti naujosios telefono nuotraukos ir video, kurias kviečiame peržiūrėti.
Kategorija Mobilus pasaulis
Antradienis, 17 Rugsėjis 2013 09:40

Telefonai su saulės baterijomis?

Ne kartą spaudoje žmėžavo pranešimai apie tai, kad kompanija Apple ketina naudoti saulės energiją savo ateities įrenginiuose. Tai iš tiesų būtų labai taikli inovacija, kadangi dabartinis išmaniųjų telefonų tarnavimo laikas yra tikrai nelogiškas ir gana trumpas. Dauguma žmonių vis dar tebesvajoja apie tuos laikus, kai telefonas nekrautas galėdavo išbūti apie visą savaitę. Apple patentuose yra minėjusi šią galimybę, tačiau kolkas ji neatsirado nė viename mobiliajame įrenginyje.   
Kategorija Technologijos
Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2013 10:06

Tinklalapiai siūlantys nemokamą išsilavinimą

Internetas – neišsemiamas žinių šaltinis, bet ar visi moka juo pasinaudoti? Už šios, visiems gerai žinomos ir jau pabodusios sąvokos slepiasi ne tik padedantys sėkmingai švaistyti laiką socialiniai tinklai, vaizdo žaidimai ar nesibaigiantys pokalbiai su draugais. Tai yra kur kas daugiau ir kartais net nesusimąstome, kad viskas ko mums reikia yra patiekta tiesiai ant lėkštutės – belieka tik pasiimti. Neįkainojamos žinios, ugdančios žmogų tiek iš asmeninės, tiek iš profesinės pusės.
Kategorija Tai įdomu
Svarbiausia šios savaitės naujiena informacinių technologijų pasaulyje buvo ne kas kitas, o naujųjų Apple iPhone telefonų pristatymas. Akivaizdu, jog pristatant naujuosius gaminius, senieji praranda vertę, todėl prisegame nuotrauką, kurioje matysite pagrindinius skirtumus tarp šių telefonų.
Kategorija Technologijos
Trečiadienis, 11 Rugsėjis 2013 09:16

Apple naujienos: IPhone 5C ir iPhone 5S

Kompanija Apple oficialiai pristatė savo naujuosius išmaniuosius telefonus – flagmaną iPhone 5S ir „biudžetinį“ iPhone 5C, kuris, iš esmės, turės pakeisti dabartinį iPhone 5. Kartu buvo anonsuota naujoji iOS 7, kuri, Apple teigimu, greitai taps populiariausia pasaulyje operacine sistema.
Kategorija Mobilus pasaulis
Dažnai kyla diskusija tarp verslo atstovų dėlto ar verta investuoti į unikalų internetinį puslapį su puikiu dizainu bei funkcionalumu. Žinoma, nemažai žmonių galvoja, kad tinklalapio patrauklumas nėra svarbus vartotojui, tačiau mes manome kitaip. Taigi dėlto ir kalbiname vieną iš pavargau.lt dizaino komandos  dizainerių - Dovilę.
Kategorija Naudingi patarimai
Puslapis 1 iš 2

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui