Sekančios kartos kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6“ turės 5 colių įstrižainės, tačiau kur kas didesnės rezoliucijos ekraną, skelbia tinklaraštis „Macotakara“, remdamasis japonų žurnalo duomenimis.  
Kategorija Internetas
Penktadienis, 18 Spalis 2013 13:54

Iphone 5 - saugokitės klastočių

  Šaltinis: Delfi.lt   Pigiai parduodamas naujas „iPhone 5“. Tokio turinio skelbimas svetainėje „skelbiu.lt“ budresnius piliečius nedelsiant priverstų suklusti: kažkas negerai. Ir perkant telefoną bent jau pasitikrinti – ar įrenginys veikia. Deja, vienam lietuviui, kuris macpartija.lt forumuose pasivadino vardu „Erikas 31“, tai įtarimo nesukėlė. Vyriškis, kurio įtarimą nuslopino tai, kad parduodama prekė buvo su dėžute ir su dokumentais, sumokėjo pinigus ir... gavo plytos vertės aparatą.
Kategorija IT naujienos
Antradienis, 08 Spalis 2013 14:40

"LG Display" lankstus OLED ekranai - Jau greitai!

"LG Display" kompanija skelbia, jog pradės masinę lanksčiųjų OLED ekranų gamyba telefonams. LG kompanijos atstovai, galvoja teigiamai. OLED ekranų gamyba padės greitai šios technologijos plėtojimui ir pritaikymui. Jau greitai netik telefonuose, bet ir planšetiniuose , bei kituose išmaniuose įrenginiuose.
Kategorija IT naujienos
Antradienis, 08 Spalis 2013 13:53

ATEA Action 2013 konferencija

Spalio 1 d. „Litexpo“ konferencijų centre vyko metinė konferencija „Atea Action 2013“. Tokio lygio ir tipo renginyje teko dalyvauti pirmą kartą, todėl buvo tikrai įdomu ir, manau, naudinga.   Renginio sveikinimo žodį tarė Atea Baltic generalinis direktorius Arūnas Bartusevičius. Savo kalboje Arūnas apžvelgė globalias IT tendencijas. Patiko mintis, kad „cloud computing“ sritis trumpalaikėje perspektyvoje yra pervertinta, tačiau ilgalaikėje– neįvertinta. Taip pat paminėta, kad mobiliųjų įrenginių ir jų panaudojimo būdams versle greitu metu laukia revoliucija. Kokia– paaiškinta tolimesnėje konferencijos eigoje. Dar vienas įdomus pastebėjimas, sulaukęs didelio susidomėjimo– euro įvedimas stabdo IT įsigijimus. Po euro įvedimo IT rinka sustoja 1-2 metams. Kaip pavyzdį, Arūnas pateikė Baltijos šalis. Estijoje šiuo metu jaučiamas didelis IT rinkos aktyvumas, Latvijoje jaučiamas lėtėjimas. Galima prognozuoti, kad įvedus eurą, Lietuvoje bus panaši situacija.
Kategorija Tai įdomu
Šeštadienis, 05 Spalis 2013 14:22

HP kompanija pristatė gestais valdomą kompiuterį

Kompanija "HP" išleido į rinka savo naująjį nešiojamąjį kompiuterį "Envy 17" kuris valdomas gestais. Kompiuteris turi 17" išstrižainės ekraną ir įdiegta kompanijos "Leap motion" valdiklį. Ištikrųjų tai pirmasis nešiojamasis kompiuteris kuri įmanoma valdyti vien gestais. Kompiuteris sukasi su aukščiausios kartos intel core i7 procesoriumi.
Kategorija IT naujienos
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:01

Patarimai: kaip taupyti elektrą?

Nepriklausomas elektros energijos tiekimas, tai nauja verslo rūšis, kuri pradėjo veikti visai neseniai ir vis daugiau įmonių bei klientų atranda šį elektros pirkimo būdą. Taip jau yra, kad nepriklausomas elektros energijos tiekimas yra būtinas kiekvienam verslui ar namų ūkiui, tačiau pirkdami elektrą ir LESTO mes gan stipriai permokame, todėl kiekvienam verslui, kuris vykdo pramoninę gamybą yra svarbi elektros kaina.
Kategorija Kita
Ketvirtadienis, 03 Spalis 2013 17:10

Huawei U8650 apžvalga

Huawei U8650, vienas populiariausių,ir pigiausių išmaniųjų Android telefonų. Šioje apžvalgoje,aprašysiu apie šį telefoną kaip paprastas jo naudotajas.
Kategorija Mobilus pasaulis
Šiandiena bendravimas, aplinkui iš visų pusių besiskverbianti informacija ir gebėjimas greitai ją įsisavinti – būtini ingridientai konkurencinėje darbo rinkoje. Kalbant apie verslo aplinką, partnerio poreikių supratimas ir informacijos perteikimas yra būtini sėkmingam pardavimui užtikrinti. Net ir keleto frazių nesupratimas ar klaidingas perteikimas ir partneris ar užsakovas gali jus klaidingai suprasti, abi pusės liks nepatenkintos ir neįvykdžiusios savo tikslų. Šiais laikais tikriausiai nei viena kompanija neįsivaizduoja savo plėtimosi be bendradarbiavimo su užsienio partneriais, tačiau tam vien tik puikaus savo prekės išmanymo nepakanka.Puikios anglų kalbos žinios, kultūrinės aplinkos pažinimas – pirmi žingsniai bendravimo link.
Kategorija Kita

Mėnesio populiariausi

Partneriai

 

Apklausa

Kaip vertintumėt šį projektą?

Paskutinės apžvalgos

TOP

Sveikinimai | Internetinių parduotuvių kūrimas  | Vestuviniai žiedai | Internetinių svetainių kūrimas | Mano IP adresas  | Logotipų kūrimas | Žaidimai telefonui